Çorlu İnternet Reklamcılığı Hizmetleri

Trakya Web Tasarım; Çorlu İlçesinde, optimum maliyetler kullanarak hedef kitleye doğrudan ulaşan internet reklamları stretejileri üretir. İnternet reklamları ile marka bilinirliliği, hedef kitleye ulaşım ve potansiyel müşterilerin artışı hedeflenir. Trakya Web Tasarım Çorlu internet reklamcılığı ile firmanızın ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde tanıtır.

İnternet reklamcılığını diğer reklam türlerinden ayırt eden en önemli özellik tam olarak hedef odaklı olmasıdır. Örneğin televizyonda izlediğiniz bir reklam sizin ilginizi çekmeyebilir veya size hitap etmeyebilir. Ancak internette aranılan kelime, girilen internet sitesi, bayan, erkek, yaş, vb. ilgi alanları gibi kriterler ile reklam tam hedefine ulaşır.

İnternet Reklamcılığı Türleri Nelerdir?

Trakya Web Tasarım; Çorlu, firmanızın reklamlarını yayınlayacağı türler şunlardır;

Google Adwords;

google

Google adwords sistemine verilen reklamlar “sponsor bağlantı” olarak görülen reklamladır. Reklam tanımlanan anahtar kelime ile arama sonuçlarında ve ilgili sitelerde görüntülenir. Bu reklamlar yazı, resim, link ve video şeklinde olabilmektedir.

Web Site Reklamları;

çorlu internet reklamcılığı

İnternet sitelerinin bir çoğunda reklam alanları vardır. Rehber, bilgi, arama, forum, portal, haber gibi internet sitelerine firmanıza en faydalı olacak şekilde reklamlarınız eklenir.

Sosyal Medya Reklamları;

sosyal medya çorlu

Sosyal medya milyonlarca kullanıcısı ile büyük bir reklam alanı. Firmanın hedeflediği kitle ve bölge ile ilgili gerekli çalışmalar yapılarak reklam kampanyaları oluşturulur ve firmanızın tanınabilirliği artar.

Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?

İhtiyaçlarınızı dinlemek ve size en uygun çözümleri üretebilmek için sizi ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz.

İletişime Geçin
Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?