Çorlu Seo Hizmetleri

İnternet ortamında web sitelerinin rekabetinin artması ve bir çok firmanın aynı kelimeleri hedef olarak seçmesi sebebi ile seo çalışması yapmayan firmalar geri sıralara düşmektedir. Trakya Web Tasarım olarak SEO alanında müşterilerimizin hedeflerine ulaşmakta yardımcı olmaktayız. Çorlu Seo alanında en iyi hizmeti sunmaktadır.

Analiz ve Planlama

Rakiplerinizin ve hedef kelimelerinin detaylı analizi yapılarak sitenizin güçlü ve zayıf yönleri ortaya çıkartılır ve etkili bir seo haritası hazırlanır.

İnşa ve İlerleme

Var olan sitenizin veya yeni yapılacak sitenizin önemli ayarlarını Google'a uyumlu olarak düzenliyoruz.

Hedefe Ulaşma

Google'da ilk sayfaya hatta ilk sıraya çıkana kadar tüm çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalar sonucu istediğimiz hedefe ulaşıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir? SEO Nasıl Çalışır?

SEO “search engine optimization” yani arama motoru optimizasyonu teriminin kısaltmasıdır. Peki ne işe yarar SEO? Özetle, web sitenizi Google, Bing ve Yandex gibi arama motorları algoritmalarına uyumlu hale getirir. Böylece hedef kitlenize en düşük maliyetle ulaşmanızı sağlar. Reklam harcamalarına oranla düşük maliyetlidir ve uzun vadelidir. SEO Çalışması yapılmamış, yeni açılan amatör bir web site düşünün. Profesyonel tasarım bir web site de olabilir bu. Son derece özenilmiş, içerikleri tamamlanmış, ürünleri yerleştirilmiş… Ama bir sorun var. Günlük ziyaretçi sayınız bir elin parmağını geçmiyor. Google aramalarında paylaşımlarınız görünmüyor. Bu durumu şuna benzetebiliriz. Çok güzel bir mağazanız var. Her şey dört dörtlük. Ama mağazanız çölün ortasında. Bir de rakip mağaza düşünün. Sizin kadar iyi olmamasına rağmen müşteri akınına uğruyor. Çünkü işlek bir caddede. Çöl benzetmesini Google aramalarının beşinci veya altıncı sayfası olarak düşünürsek, “işlek bir cadde” benzetmesini de ilk sayfası olarak düşünebiliriz. O yüzden, web sitenizin arama motoru uyumlu olması, üst sıralarda olmanız için önemli bir kriteridir.

Çorlu Web Tasarım Profesyonel SEO Hizmeti

Seo Çorlu

Çorlu Web Tasarım olarak, her gün yenileri gelen rakiplerinize karşı size haklı rekabet imkanı sunuyoruz. Firmanızın çoğunluğa ulaşmasının yanı sıra, doğru kişilerin size ulaşmasıdır. Yaptığınız iş, vizyonunuz ve hedefleriniz bunun için önemli. Çünkü hedef kitlenizi ayağınıza getirmek, mağazanızı en işlek caddeye taşıyabilmek için bu gerekli. O yüzden arama motoru optimizasyonu çalışması hedef kitlenin iyi belirlenmesinden geçer. Vizyonunuzu ve amaçlarınızı iyi belirleyerek size uygun anahtar kelimeleri belirleriz. Böylelikle Google gibi arama motorlarında ilk sayfanın en üst sıralarına yükselmeyi hedefleriz. Peki neden ilk üç? Çünkü arama motoru kullanıcılarının ilk üç sıraya giriş oranı %70’dir. Eğer aradıklarını bulamazlar ise diğer sayfaları gezerler. Web siteniz en azından ilk sayfada olmalıdır. Çoğu kullanıcı ikinci sayfaya geçmezler bile. Eğer web siteniz ikinci sayfa ve gerisindeyse ziyaretçi sayınızdaki düşüklük anormal değil. Profesyonel bir ekiple yaptığınız SEO çalışması sayesinde bu sıralamayı değiştirmek sizin elinizde. Çorlu Web Tasarım, markanızı tanıtmak adına geniş kapsamlı SEO çalışmaları yürütür. Çünkü SEO, firmanızın, markanızın tanıtılabilmesine ihtiyaç duyulan en önemli şeydir.

Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?

İhtiyaçlarınızı dinlemek ve size en uygun çözümleri üretebilmek için sizi ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz.

İletişime Geçin
Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?