Hakkımızda

Trakya Web Tasarım bir Ajans.io projesidir. Trakya Web Tasarım internet sitenizi; son teknolojilerle, responsive mobil uyumlu, SSL güvenlik sertifikalı ve tüm arama motorlarına uygun bir yapıyla tasarlar. Müşterinin amaçları doğrultusunda planlanan SEO çalışmaları ile arama motorlarında sizi üst sıralara taşır. Google, Facebook, İnstagram, Youtube ve İnternet sitelerinde reklamlarınızı yayınlar ve tanınabilirliğinizi arttırır.

Trakya Web Tasarım olarak projelerinizi ve marka yüzünüzü sanal dünyaya titizlikle aktarıyoruz. Sanal dünya, dijital ortam her ne diyorsak, aslında gerçek dünyanın bir yansıması. Burada da rakiplerimiz, müşterilerimiz, bizi seven sevmeyen herkes dijital kimlikleriyle varlığını sürdürüyor. Avantajları ve tehlikeleriyle artık hayatımızın değişmez bir parçası. Burada insanların tercihleri kolaylıkla analiz edilebiliyor, kitlesel davranışları öngörebiliyoruz. Firmalar kimliklerini daha iyi sunabiliyorlar. Öyle ki artık firmalar ile müşteriler arasında duygusal bağlar gelişmiş durumda. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu dünya, gerçek dünyamızın yerini almaya doğru bebek adımlarıyla ilerliyor. Bu gelişimi kaçırmamak adına Trakya Web Tasarım olarak en güncel yöntemleri uyguluyoruz.

Trakya Web Tasarım

Trakya Web Tasarım olarak her ne olursa olsun web sitenizi profesyonellerin eline emanet etmenizi öneriyoruz. Profesyonel web tasarımı, işinde uzman ekip tarafından yapıldığı zaman verim sağlayan bir araçtır. Siber saldırılardan korunmak, arama motorlarında en üst sıralarda yer almak, kullanıcı dostu tasarım bir amatörün tek başına yapabileceği bir iş değildir.

Bir firmanın olmazsa olması web sitesidir. Firmanın elinde bulundurduğu en ucuz ve en kaliteli reklam aracıdır. Uluslar arası ve sürekli işleyen haldedir. Hedef kitlesine rahatça ulaşır ve onlarla iletişim halindedir. Yaşayan bir organizma gibidir. Tabi ki bu durum profesyonel web tasarımcılarla çalıştığınız zaman geçerlidir. Bu denli etkili bir reklam, dağıtım ve kazanç aracı yanlış kullanıldığında firmanın kanayan yarası haline gelebilir.

Web tasarımcınızın kazanç hırsı, lisanssız yazılımlar kullanması, sizi yeterince bilgilendirmemesi size çok şey kaybettirebilir. Bu kayıpların en büyüğü de zamandır. Geri dönülemez zaman kayıplarının yanı sıra bu kayıpları düzeltmek için yapılan tonla masraf çıkabilir. Tercihinizi yapmadan önce web tasarım işinin ciddiyetini tekrar düşünmelisiniz.

Profesyonel Bir Web Sitesi Neler Kazandırır?

  • Profesyonel web sitesi arama motoru dostudur. Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında hedef kitlenize daha iyi ulaşırsınız.
  • Web site içerikleriniz uyum içerisinde olur. Sitenizi ziyaret eden bir kullanıcı aradığını bulur. Kısa yoluna ekler ve sizi tekrar ziyaret eder.
  • Bilgisayar, tablet ve telefonda performans düşüklüğü ve görsel problemler yaşatmaz. Her türlü çözünürlüğe uyum sağlar ve kullanıcıyı yormaz.
  • Renkleri ve tarzı profesyonelce işlenmiştir. Markanızı hedef kitlenize doğru tanıtır.
  • En önemlisi kullanıcılarınıza güven verir.
Hakkımızda
Hakkımızda
Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?

İhtiyaçlarınızı dinlemek ve size en uygun çözümleri üretebilmek için sizi ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz.

İletişime Geçin
Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?