0284 606 0 626
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Danışmanlığı

08 Şubat 2018
21 kez görüntülendi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı


Sektörel ilerleyişler, teknolojinin ve dijital medyanın bir araya gelmesiyle oldukça ivmeli bir hal aldı. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri vererek, dijital platformlar üzerinde önemli bir nokta yaratıyoruz. Medya pazarlamasını konusunda verimli ve ihtiyaçlara cevap verebilen çözümler üzerinde çalıştığımız için pek çok kapsamı bir arada sunmaktayız. Sosyal medya danışmanlığı dahilinde, sosyal medya reklamlarını doğru kullanmak için gereken planlama çalışmasını yapıyoruz. Markanızı ve ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve çalışmalarınızı farklı kullanıcılara ulaştırmak için, hedefleme yapıyoruz. Bu sayede markanın kendi içinde özel bir sosyal medya yönetimi yapmasını sağlamak istiyoruz. Bu yüzden sosyal medya danışmanlığı konusunda, profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığında Hangi Hizmetler Var?

Sosyal medya danışmanlığında, öncelikle bir strateji oluşturuyoruz. Ekibimiz bünyesine, bu konuda ön plana çıkarılan pek çok örnek ve referans var. Hesapların kurulum hizmeti ve yeniden ayarlanması çalışmaları, hedef kitle için belirli bir süreç belirlemek ve bu sayede takip hizmetinin verilmesi çalışmaları gibi pek çok hizmet sunuyoruz. Ayrıca bu çalışmalara ek olarak,

  • Kampanyalarınız için özgün bir planlama hazırlıyoruz ve yarışma ya da özel gün ödüllendirmelerinizin planlanmasını sağlıyoruz.
  • Moderasyon hizmeti veriyoruz,
  • Kriz yönetimi konusunda etkin bir kapsam yaratıyoruz,
  • Reklam yönetimi konusunda çalışıyoruz,
  • Raporlama
  • Sosyal medya üzerinde veri analizi yapıyoruz.

Firma olarak ürettiğimiz interaktif çalışmaların yanında, verimli ve uygun geri dönüşler alabilmeniz için estetik bir dokunuş sergiliyoruz. Sosyal reklamcılığın, günümüzdeki en iyi örneklerini sizin için ön plana çıkarıyoruz bu yüzden. Sizinle işbirliği yapıyor ve bu sayede çok daha estetik ve verimli bir çözüm sunuyoruz. Sistemli, estetik ve ihtiyaçlara dair ortaya çıkarılan her bir ayrıntıyı, yeniliği ve modern dünyanın ihtiyaçlarına cevap olacak sosyal medya pazarlaması çalışmalarını en net şekillerde ortaya çıkarmaktayız. Sosyal medya üzerinde olmayan firmaların, ‘yok’ olduğunu söylemek istiyoruz. Ya da büyük düşünen firmaların ‘hiç var olmadığını’ söylemek istiyoruz. Sosyal medya üzerinde var olmayan çalışmalarınızı, sıfırdan var ediyoruz. Detaylı bilgiler için, bize ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?