Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ bölgesinde faaliyet gösteren tüm firmalar için sunduğumuz hizmetler arasında web tasarımı da yer alıyor. % 100 mobil ve SEO uyumlu, markanızı en doğru şekilde yansıtacak, arama motoru sıralamalarında daha üst noktalarda yer almanızı sağlayacak, özgün bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu sayede tek tıkla potansiyel müşterilerinize ulaşmanız, ürün ve hizmetlerinizi internetten de erişilebilir kılmanız mümkün oluyor. Dijital pazarlama ile ticari hedeflerinize ulaşmanız noktasında web sitenizin tasarımı son derece önemli! Tekirdağ ilinde web tasarım hizmeti veren firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır…

Öncelikle artık sadece bir web sitesine sahip olmanın yeterli gelmediği konusunda hepimizin hemfikir olduğunu varsayıyoruz. Rakiplerinizden önde olmanız için daha fazla ziyaretçi alan ve ziyaretçilerinizi de memnun eden bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Özgünlük elbette çok önemli! Web sitenizin mobil uyumlu olması, ideal hıza sahip olması ve SEO uyumlu olması da hayati önem taşıyor. Tüm kriterlere uygun bir web sitesi tasarımı için uzman ekiplerimiz çalışmalara başlamaya hazır. Peki, süreç nasıl ilerliyor?

Tekirdağ Web Tasarım

Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz?

Az önce de vurguladığımız gibi web sitenizin doğru tasarlanması gerekiyor. Çünkü siteniz firmanızın, markanızın aynasıdır, imajıdır! Olduğundan daha fazlasını da göstermemeli, daha azını da! Bu hassas dengeyi yakalamak ancak profesyonel ekiplerin elde edebildiği bir başarıdır. Bu başarıyı Tekirdağ’da Trakya Web Tasarım ile yakalayın! Sektörünüzün mutlaka analiz edilmesi ve web sitenizin de bu doğrultuda tasarlanması gerekir. İşte bu noktada da devreye yine profesyonellik ve deneyim giriyor. Yani uzman ekiplerimiz bu açıdan da sizi memnun etmeyi başarıyor.

Analiz çalışmamızın ardından web sitenizin tasarımı grafik ve yazılım uzmanlarımız tarafından belirleniyor ve tasarımda her aşama sizinle de paylaşılıyor. Web site tasarımı tamamlandıktan sonra içerik ekiplerimiz tarafından sitenizin içerikleri SEO uyumlu olarak hazırlanıyor. Ardından sunduğumuz SEO hizmetlerimiz ile sitenize ziyaretçi çekmeniz sağlanıyor.

Tüm bu aşamalarda odaklandığımız en temel unsur, firmanızın doğru anlaşılmasıdır. Çünkü web sitenizin doğru tasarlanmış olması, doğru müşterileri size getirir. Müşterileriniz ile markanız arasında bir bağ olması da doğru anlaşılmanız ile mümkün olabilir. Ancak potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve reel müşteriye dönüştürmeniz için web sitenizin en doğru ve en iyi şekilde tasarlanması da yetmiyor. Bu noktada rakiplerinizi geride bırakabilmeniz için SEO hizmetlerinden de faydalanmanız gerekiyor.

SEO ile Ziyaretçi Çekmeniz Neden Önemli?

Tekirdağ SEO

Türkiye’de e-ticaret hacmi gün geçtikçe artıyor. Paralel olarak online alışverişi tercih edenlerin sayısı da artmaya devam ediyor. Dolayısıyla hizmet verdiğiniz alanda internet kullanıcılarına ulaşmanız çok büyük önem taşıyor. Bu noktada Google sıralaması belirleyici bir etmen! Sıralamada daha üstte yer almanız, web sitenize daha fazla tıklanması anlamına gelir. Ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere duyurarak satış hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak ziyaretçilerinizin sitenizden ne oranda memnun kaldığı da önemli! Çünkü ziyaretçilerinizin memnun kalması, arama motorlarının da sitenizden memnun kalması anlamına geliyor. Bunu sağlamak ise sadece SEO çalışmaları ile mümkün olabilir.

SEO ekiplerimiz sitenizi arama motorlarıyla % 100 uyumlu olacak şekilde optimize ediyor. Bu sayede web siteniz ziyaretçilerinize çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatabiliyor. Bu da beraberinde sitenizin daha fazla indekslenmesini sağlıyor ve sıralamada daha üst noktalarda konumlanabiliyorsunuz. Sadece tek seferlik bir SEO hizmeti almanız dahi ticari açıdan, marka bilinirliği bakımından, internetteki itibarınız ve prestijiniz açısından ciddi kazanımlar sağlar. Her daim vurguladığımız gibi; internette sadece var olmanız yeterli değil. Hızla değişen ve gelişen sanal ağda, asıl hedefimiz markanızı geniş kitlelere ulaştırmaktır.

SEO Uyumlu Web Tasarımı Ne Demektir?

Tekirdağ Web Tasarım sizlere SEO uyumlu web tasarımı sunar. Yazılım, tasarım ve içerik gibi konular SEO uyumlu web sitelerinin yaratılması için en önemli olan konular arasındadır. Arama motorunda ilk sıralara yükselmek isteyenler için bu kriterler dikkatli bir şekilde incelenmelidir ve SEO çalışmaları bu incelemeler çerçevesinde yapılmalıdır. Kullanıcı odaklı olarak kurgulanan kreatif web sitesi tasarımları, arama motorlarında üst sıralara yükselmenin ilk anahtarıdır.

SEO çalışmaları yapılacağı zaman içeriklerinizin özgün ve anahtar kelime odaklı olması gerekiyor. Fakat SEO çalışmaları sadece içerik ile sınırlı kalmıyor. Web sitelerinin SEO değerini yükseltebilecek kriterler arasında kodlar, link yapısı, site haritası, sayfa zenginliği, görseller, meta açıklamaları, site içi yönlendirmeler gibi teknik detaylar da yer alıyor. Tekirdağ Web Tasarım olarak tüm bu detayları göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza başlıyoruz.

Sitenizi ziyaret eden arama motoru botları pek çok farklı unsuru bir arada değerlendirdikten sonra siteniz için bir SEO değeri belirler. Bu değer sayesinde siteniz belirli kelimelerdeki aramalarda üst sıralara çıkmaya başlar. Web sitelerinin tasarımlarında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise kullanıcı deneyiminin ön planda tutulması ve doğallıktır. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerindeki en önemli ayrıntı da doğallıktır. Arama motorunda üst sıralara yükselmek isteyen web sitesi yöneticileri sitenin açılış hızını da yükseltmelidir. En önemli parametreler arasında yer alan açılış hızı düşük olduğu zaman insanlar sitenizi kısa süre içerisinde terk edebilirler. Arama motoru algoritmalarında belirlenen açılış hızı süreleri ise minimum 2 saniye maksimum 5 saniye olarak belirlenmiştir.

Web sitesi tasarımlarında kullanıcı deneyimi ve SEO dinamikleri ön plana çıkartılırsa, SEO çalışmalarından daha büyük verimlilik alınabilmektedir. Ancak SEO çalışmaları profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Yanlış yapacağınız SEO çalışmaları sebebiyle web sitenize kalıcı hasar verebilirsiniz. Bu noktada Tekirdağ Web Tasarım olarak sizlere SEO uyumlu web sitesi tasarımı sunuyoruz.

Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman web sitenizin SEO uyumluluğu konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamasını engelleyebilirsiniz. Yeni nesil ve güncel SEO tekniklerini uygulayan profesyonel ekibimiz istikrarlı bir çalışma neticesinde arama motoru basamaklarında yükselmenizi sağlar. Ancak burada unutmamanız gereken en önemli detay, SEO çalışmalarının süreklilik ve zaman isteyen çalışmalar olduğudur. Tekirdağ Web Tasarım olarak SEO çalışmalarını uzun soluklu olarak değerlendiriyor ve web sitelerinizin uzun vadede daha güvenilir şekilde kalıcı olarak yükselmesini sağlıyoruz.

Site İçi SEO Nedir?

Site içi SEO olarak adlandırılan SEO çalışmaları ile web sitenizin görünürlüğünü artırabilirsiniz. Tekirdağ Web Tasarım olarak hem iç hem de dış SEO çalışmalarına uyumlu web tasarımları yapmaktayız. Site içi SEO çalışmalarındaki en önemli unsur başlık etiketleridir. Sayfalarda oluşturduğunuz içeriklerin başlıklarına anahtar kelimeler yerleştirilmesi içeriklerin ön plana çıkmasını sağlar.

URL ayarları mutlaka site içi SEO çalışmalarında yapılmalıdır. URL adreslerinde anahtar kelimeler geçirilmesi de önemlidir. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman doğru şekilde optimize edilmiş URL adreslerine sahip olursunuz. Web sayfanızın içeriği ile URL ve anahtar kelimeler arasında mutlaka bir köprü oluşturulmalıdır.

Görsel alt metinler web sitenizde yer alan metinlere alternatif adı verebilmenizi sağlamaktadır. Google ve Yandex gibi arama motorları görsel hakkında bilgi elde edebilmek için alt metinlerden yararlanmaktadır. Arama motorlarında yapılan aramalarda görsel sunumlar böylelikle ziyaretçilerin kullanımına hazır hale getirilmektedir.

Site içi link olarak da adlandırılan site içi bağlantılar web sitenizdeki bir sayfadan başka bir sayfaya ziyaretçilerinizi gönderebilmenizi sağlar. Aynı zamanda farklı bir web sitesinden başka bir web sitesine de bağlantı verilebilmektedir. Tekirdağ Web Tasarım site içi ve dışı linkleme çalışmalarının önemini bilen bir firmadır.

Kullanıcılar web sitenizde sayfalar arasında gezindikçe sitenizde durdukları süre artar ve durum arama motorları tarafından olumlu algılanır. Böylelikle sitenizde ziyaretçilerinizi uzun süre tutabildiğiniz için site değeriniz artar ve üst sıralara çıkabilme avantajı da elde edebilirsiniz.

Meta başlıklar ve açıklamalar web sitesi tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. İçerikler ile bütünleşmiş meta başlıklar ve açıklama bölümleri hazırladığınız zaman SEO açısından avantajlı duruma geçebilirsiniz. Tekirdağ Web Tasarım olarak hazırladığımız sayfalara ait mutlaka doğru başlıklar yazıyor ve arama motorları tarafından sitenizin algılanmasını kolaylaştırıyoruz. Meta açıklamalarını hazırlarken ise 160 karakterin geçilmemesi gerektiğini unutmamalısınız.

Site Dışı SEO Nedir?

Site dışı SEO çalışmaları farklı bir web sitesinden bağlantı veya link olmak olarak özetlenebilir. Buradaki SEO çalışmasının temeli web siteleri arasında organik bir ilişki kurmaktır. Web sitenizde paylaştığınız bir içeriğiniz farklı bir siteden bağlantılandığı zaman site dışı SEO çalışması yapılmış olur.

Bu tür SEO çalışmalarında en etkili faktör ise web sayfanıza yapılan bağlantıların ve linklerin sayısı ile niteliği olacaktır. Bağlantı oluşturmak ve bu bağlantı sayılarını artırmak için herkes tarafından değer verilebilecek içi dolu içerikler üretmelisiniz. Ürettiğiniz içerik geniş bir kitleye hitap etmeli ve herkes tarafından paylaşılmalıdır. Web sitenizle ilişkili başka siteler oluşturarak da bağlantı verebilirsiniz.

Size bağlantı yapabilecek web sitelerini takip ederek ve onlara ulaşarak birlikte bir çalışma yapmayı da deneyebilirsiniz. Başkalarının bağlantı kurabilmesine kolaylık sağlayabilecek butonlar ve yönlendirmeleri de web tasarımınız içerisine mutlaka entegre edin. Web sitenize gelen bağlantıların sayısının önemli olduğunu ancak alakalı yerlerden bağlantı gelmesinin daha da önemli olduğunu unutmayın. Örneğin, spor ayakkabı ile ilgili bir içeriğe cep telefonu sektöründe yer alan bir firmadan bağlantı geldiği zaman bu bağlantının arama motorları gözünde çok da fazla değeri olmayabilir.

Web Tasarımında Renk Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Web siteleri, firmaların hedef kitlelerine ulaşması yolundaki en önemli pazarlama araçları arasında yer almaktadır. Ancak web tasarımı yapılacağı zaman renk kullanımına da diğer detaylar kadar büyük bir özen gösterilmelidir. Firmanızın kurumsal kimliğini tam olarak yansıtabilecek renkler seçtiğiniz zaman ürün ve hizmetleriniz ile birlikte firmanızın duruşunu da dışarıya daha iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Tekirdağ Web Tasarım firması olarak size özel tasarımlarınızı hazırlarken firmanızı en iyi şekilde yansıtabilecek renkleri araştırıyoruz.

Tekirdağ Web Tasarım olarak ilk etapta rakip analizi yaparak yer aldığınız sektörü temsil edebilecek renkleri de analiz ediyoruz. Renk seçiminde en önemli detay sektör ve amacınızdır. Sektörünüze ve amaçlarınıza uygun olmayan renkler seçtiğiniz zaman ziyaretçileriniz üzerinde negatif ve olumsuz bir algı yaratabilirsiniz. Örneğin, çevreci bir kurum veya kuruluşsanız yeşil renklerinin kullanılması sektörünüze uygu olacaktır. Ayrıca kamu kuruluşları için bordo ve lacivert gibi koyu renklerin kullanılması da daha doğru olacaktır.

Renk seçimi yapılacağı zaman Tekirdağ Web Tasarım olarak ziyaretçilerinizin demografik yapısının da göz önünde bulundurulmasını tavsiye etmekteyiz. Eğer genç bir kitleye hitap edecekseniz daha canlı renkler tercih etmenizi ve yaşı daha ileri kesime hitap edecekseniz koyu renkleri tercih etmenizi önermekteyiz.

Web tasarımı yapılırken web sitesinin hizmet verdiği alanlara uygun olan renkler seçilmesi son derece önemlidir. Ancak tek bir renk seçimi yapmak da her zaman işe yaramayabilir. Bu sebeple, Tekirdağ Web Tasarım olarak belirli ve size uygun olan renkleri bir arada harmanlayarak web sitesi tasarımınızı oluşturmayı hedefliyoruz. Web tasarımında herhangi bir rengin asla kullanılmayacağı gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu detaylara dikkat edilerek tasarlanan web sitelerinde görsel olarak ilgi çekici sonuçlar elde edilebilmektedir.

Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman sektörünüze uygun olabilecek en iyi renklerin gücünden yararlanabilir ve rakiplerinize göre daha avantajlı duruma geçmeyi başarabilirsiniz. Doğru renk kullandığınız zaman ziyaretçilerinizin geri dönüşüm oranlarını da etkileyebileceğinizi unutmamalısınız.

Responsive Tasarım Nedir? Web Sitesi Tasarımları Responsive Olmalı mıdır?

Tekirdağ Web Tasarım olarak responsive tasarıma sahip web siteleri tasarlıyoruz. Web yazılımcılarının aygıt türüne bağlı olarak “tepki veren” ya da yeniden boyutlanan bir web sayfası tasarlamasına responsive tasarım adı verilmektedir. Büyük boyutlu masaüstü bilgisayarların monitörü, dizüstü bilgisayar, 10’’ ekranlı bir tablet veya 4’’ boyutlu bir akıllı ekran telefonuna göre yeniden boyutlanabilen ve optimize edilen tasarımlar responsive tasarımlardır. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman responsive tasarıma sahip olan sitelerin gücünden yararlanabilirsiniz.

2013 yılından beri hayatımızda olan responsive tasarımı Tekirdağ Web Tasarım firması olarak bütün çalışmalarımızda kullanıyoruz. Akıllı telefonların ve mobil cihazların yükselmesinden sonra daha da büyük bir ilgi görmeye başlayan bu tasarım şekli, web sayfalarını kullanılan mobil cihazlar ile daha iyi bir şekilde görüntüleyebilmenizi de sağlar. Her gün milyonlarca kişinin farklı ekran boyutlarıyla web sayfalarını açtığını düşünürseniz ve her biri için farklı bir tasarım geliştirmenin imkansız olduğunu değerlendirirseniz responsive tasarımın gücünü daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz.

Responsive Tasarım Nasıl Yapılır?

Tekirdağ Web Tasarım olarak responsive tasarımdaki temel hedefin farklı tepkiye sahip ve farklı unsurlara sahip olan bir web sitesi geliştirilmesi olduğunu söyleyebiliriz. Sabit bir web sitesini ele alalım. Örneğin, bir masaüstü bilgisayar üzerinden bu sayfayı görüntülediğiniz zaman web sitesi üç sütun olarak gösterilebilir. Fakat aynı düzeni daha ufak bir tablette görüntülediğiniz zaman yatay olarak kaydırmaya sizi zorlayabilir. Bu durum arama motorlarının da kullanıcıların da hoşlanmadığı durumlar arasında yer almaktadır. Çoğu tablet dikey yönde izlenebileceği veya yatay görünümde yatay olarak döndürülebileceği için tasarımın gücü de kaybolabilmektedir.

Ufak boyutlu akıllı telefon ekranlarında da web sitelerini görüntüleyebilmeniz sizin için zorlayıcı olabilir. Bu tür durumlarda özellikle büyük boyutlu görselleri net bir şekilde göremeyebilirsiniz. Web sitenizde yer alan grafikler büyük olduğu için akıllı telefonları ile web sitenizi ziyaret eden kişilere siteniz daha da yavaş bir performans sergileyebilir. Bu noktada Tekirdağ Web Tasarım olarak, SEO açısından da avantajlı duruma geçebileceğiniz responsive tasarımlı siteleri sizlere sunuyoruz. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerini sizlere sunarken her bir detayı ayrıntılı bir şekilde düşünerek tasarlıyoruz.

Responsive web sitelerinde sayfa öğeleri, piksel yerine orantılara göre boyutlandırılır. Bu sebeple, üç adet sütununuz varsa, bunların her biri ne kadar geniş olması gerektiğine göre değil, diğer sütunlar ile olan ilişkilerine göre ayarlanır. Sütün 1 sayfa yarısı boyutunda, sütun 2 yüzden 30, sütun 3 ise 20’lik artış ile ayarlanmaktadır. Görüntüler böylelikle her cihaza göre farklı şekilde otomatik olarak optimize edilmiş olur. Tekirdağ Web Tasarım olarak web sitelerinizi tasarlarken bütün detayları tek bir çatı altında toplayarak değerlendiriyoruz.

Mobil cihaz kullanıcılarının sayısının her geçen gün artmaya devam etmesiyle birlikte artık tüm işletmeler yeni bir web tasarımı yaptıracağı zaman responsive tasarıma sahip olmasına büyük bir özen gösteriyor. Tekirdağ Web Tasarım olarak bizlerin de tasarım konusunda en hassas olduğu noktalar arasında responsive tasarım yer alıyor. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman mobil uyumluluk sahibi web tasarımına sahip olabilirsiniz.

Web Sitesi Kodlamasında Hangi Platform Tercih Edilmelidir? PHP mi .Net mi?

Bu sorunun bilinen herhangi bir net cevabı yoktur. Çalışacağınız firma, ajans veya yazılımcı hangi platformu kullanıyor ve ne kadar iyi biliyorsa o platform daha doğru olabilir. Bununla birlikte çalışacağınız kişi veya kişilerin platformlara olan hakimiyeti ve maksimum verimlilik alabileceği platformları tercih etmeleri de son derece önemlidir. Tekirdağ Web Tasarım olarak tamamen müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun olan platformları kullanmaktayız.

PHP ve .NET dışında çok fazla tercih edilmeyen alternatif altyapılarında farklı kütüphanesiyle yazdırmak gibi bir yola gitmeniz pek doğru bir yol olmayabilir. Anlaşmazlık durumunda istek ve güncellemelerinizi yaptırabileceğiniz başka bir yazılımcı veya web tasarım ajansı bulmanız zor olabilir. Tekirdağ Web Tasarım olarak çalışmalarınızı her zaman ileriye dönük ve uzun soluklu olarak ele aldığımız için Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlanan müşterilerimize ileriye dönük destekler de sunmaktayız.

Kurumsal Web Tasarımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Günümüzdeki web sitelerinin daha etkin ve kalıcı bir rol üstlenmesinden dolayı kurumsal firmalar web tasarımına daha büyük bir özen göstermektedir. Tekirdağ Web Tasarım olarak sizlere kurumsal web tasarım hizmeti de sunmaktayız. Tekirdağ Web Tasarım kurumsal web tasarım hizmetlerini sunarken bazı detaylara özen göstermekteyiz.

Kurumunuza ait olan internetteki temsilciniz web sitenizdir. Kurumsal tasarımınızı etkili, ilgi çekici ve sade yaptığınız zaman dönüşüm oranlarınızı artırmaya başlayabilirsiniz. Bu sebeple, Tekirdağ Web Tasarım olarak, tasarımlarımızı oluştururken firmanızın prestijini artırabilecek web siteleri ortaya çıkartmaya özen göstermekteyiz. Profesyonel hizmet sunan Tekirdağ Web Tasarım firmamızı tercih ederek doğrudan hedef kitlenize hitap edebileceğiniz web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Burada unutmamanız gereken detay, yapılabilecek en ufak hataların saygınlığınıza zarar verebileceğidir. Firmalar için kurumsal web tasarımı yapacağımız zaman Tekirdağ Web Tasarım olarak o kurumun renklerini, kurumsal kimliğini, fontunu ve logosunu göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Ürün ve hizmetleri de detaylı bir şekilde araştırdıktan sonra çalışmalarımıza başlamaktayız.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Tekirdağ Web Tasarım olarak kurumsal web tasarımındaki en önemli detayın işlevsellik ve sadelik olduğunu düşünmekteyiz. Kurumsal web sitesi tasarımlarında sade renklerin ve tasarımların kullanılması doğrudan iletmek istediğiniz mesajın hedef kitlenize iletilmesini sağlayabilmektedir.

Firmanın ne derece kurumsal olduğu web sitesine bakıldığı zaman net bir şekilde gözükmektedir. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman ziyaretçilerinizin hemen firmanız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Web tasarımına yeterli bütçeyi ayırmayan ve özeni göstermeyen kurum ya da kuruluşlar dijital platformlarda kendilerini ziyaret eden müşterilerini ya da potansiyel yeni müşterilerini kaçırabilmektedir.

Kurumsal web tasarımı, şirketinizin dijital platformdaki yüzüdür. Ürün veya hizmetlerinizi sunmak için profesyonel destek veren Tekirdağ Web Tasarım firmamızı sizler de tercih edebilirsiniz. Anlaşılır ve sade tasarımlar oluştururken ziyaretçileri yormayacak yapıda siteler tasarlamaya da özen gösteriyoruz. Firma tanıtımı, duyular ya da kampanya sayfalarınızı Tekirdağ Web Tasarım olarak en ufak ayrıntısına kadar düşünerek tasarlıyoruz.

Ziyaretçilerinizin iletişim kurabilecekleri iletişim bilgilerinizin yer aldığı ya da iletişim formunun yer aldığı sayfaları da kurguluyoruz. Kurumsal web tasarımında site içerisinde yer alacak görsel ve video dosyalarının optimize edilmesi de son derece önemlidir. Arama motorlarına uyum sağlayabilecek ve web sitenizin içeriğine en uygun olabilecek anahtar kelimelerin belirlenmesi de kurumsal web tasarımında önemli bir ayrıntıdır. Tekirdağ Web Tasarım firması olarak sitelerinizi tasarlarken SEO uyumlu olmasına ve anahtar kelimeleriniz ile arama motorları arasında köprü oluşturmaya büyük bir özen göstermekteyiz.

Kurumsal web sitelerinin her şeyden önce ziyaretçilere hitap edebilecek yapıda olması gerektiği unutulmamalıdır. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman karmaşık yapılardan uzak, kolay algılanabilir ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek kurumsal web sitelerine sahip olursunuz.

Web Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ticari şirketler söz konusu olduğu zaman bir web sitesi, o şirketin bütün duruşunu ve prestijini yansıtan en önemli ayrıntıdır. Son yıllarda web sitelerine büyük bir önem verilmesiyle birlikte artık ortaya daha kaliteli ve işlevsel özelliklere sahip web siteleri de çıkıyor. Çorlu web tasarım firmaları arasından seçim yapacağınız zaman mutlaka bazı özel detaylara dikkat etmeniz gerekiyor.

İlk etapta kesinlikle kurumsal yapıya sahip olan firmalar ile işbirliği yapmalısınız. Tekirdağ Web Tasarım bu konuda sizlere tamamen kurumsal ve şeffaf bir çalışma politikasıyla hizmet sunmaktadır. Kurumsal firmaları bulduğunuz zaman internet sitenizin 7 gün 24 saat boyunca açık olması gerektiğini de unutmamalısınız. Mağazanızı, işyerinizi ya da ofisinizi terk ettiğiniz zaman bile açık olan ve olası müşterilerinize hizmet sunan web siteleri ticari anlam ifade etmektedir. Bu sebeple, web tasarımı yaptıracağınız zaman ucuza kaçmamalı ve bu iş için belirli bir bütçe ayırmalısınız. Tekirdağ Web Tasarım olarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun en kaliteli web tasarım hizmetlerini sunmaktayız.

  • İletişim bilgileri

Web sitenizin yapımı esnasında ücretin tamamını ödediyseniz tasarımcılara ulaşabilirsiniz. Fakat bazı kurumsal olmayan web tasarım firmaları iş teslimi ve ödemeden sonra tamamen ulaşılamaz hale gelebilmektedir. Sabit bir telefon hattı olmayan kişi veya kuruluşlarda bu tür iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Bu sebeple, firma seçiminizi yaparken mutlaka firmanın iletişim bilgilerini inceleyin. İletişim bilgileri arasında iletişim formu, sabit numara, e-posta adresi ve açık adres olmasına özen gösterin. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlanmak isterseniz ekibimize iletişim bilgilerimiz üzerinden kolay bir şekilde istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

  • Müşteri İlişkileri

Sadece güleryüzlü olmak firmalar için yeterli bir özellik değildir. Bu durum zaten her sektörde neredeyse bir zorunluluktur. Müşteri ilişkilerine özen gösteren firmaları analiz ederken onlara bazı soruları sormanız gerektiğini unutmayın. Örneğin, sunucuları kendilerine mi ait, e-posta destek hizmeti veriliyor mu, kaç adet e-posta adresi açabiliyorsunuz, web sitesi tasarımı tamamlandıktan sonra her yıl ne kadar ödeme yapmanız gerekecek, sistemdeki olası değişikliklerde neler yapılabilir? Türevindeki soruları mutlaka müşteri temsilcilerine yöneltin. Bizler Tekirdağ Web Tasarım olarak müşteri ilişkilerimize özen gösteren ve proje teslimi öncesinde de sonrasında da bu detaya hassas bir şekilde yaklaşan bir firmayız. Tekirdağ Web Tasarım hizmetlerinden yararlandığınız zaman müşteri temsilcilerimize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Referanslar

Pek çok farklı sektörde yer alan firmaya ve bireysel müşterilerimize Tekirdağ Web Tasarım olarak hizmet sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Web tasarımı için bir firma seçeceğiniz zaman mutlaka o firmanın geçmiş çalışmalarına göz atmalısınız. Referanslar, firmaların en iyi göstergesidir. Web tasarım firmalarının referanslarına göz atarak yaptıkları çalışmaları inceleyebilir ve çalışmaların ortalama kalitesini görebilirsiniz. Web tasarım firması ile çalışmak demek aslında o firma ile çözüm ortaklığı yapmak demektir. Tekirdağ Web Tasarım olarak bizler de sizlere çözüm ortağı olmayı teklif ediyoruz.

Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?

İhtiyaçlarınızı dinlemek ve size en uygun çözümleri üretebilmek için sizi ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz.

İletişime Geçin
Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?