Tekirdağ bölgesinde faaliyet gösteren tüm firmalar için sunduğumuz hizmetler arasında web tasarımı da yer alıyor. % 100 mobil ve SEO uyumlu, markanızı en doğru şekilde yansıtacak, arama motoru sıralamalarında daha üst noktalarda yer almanızı sağlayacak, özgün bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu sayede tek tıkla potansiyel müşterilerinize ulaşmanız, ürün ve hizmetlerinizi internetten de erişilebilir kılmanız mümkün oluyor. Dijital pazarlama ile ticari hedeflerinize ulaşmanız noktasında web sitenizin tasarımı son derece önemli! Tekirdağ ilinde web tasarım hizmeti veren firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır…

tikla-ara

Öncelikle artık sadece bir web sitesine sahip olmanın yeterli gelmediği konusunda hepimizin hemfikir olduğunu varsayıyoruz. Rakiplerinizden önde olmanız için daha fazla ziyaretçi alan ve ziyaretçilerinizi de memnun eden bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Özgünlük elbette çok önemli! Web sitenizin mobil uyumlu olması, ideal hıza sahip olması ve SEO uyumlu olması da hayati önem taşıyor. Tüm kriterlere uygun bir web sitesi tasarımı için uzman ekiplerimiz çalışmalara başlamaya hazır. Peki, süreç nasıl ilerliyor?

tekirdag-web-tasarim

Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz?

Az önce de vurguladığımız gibi web sitenizin doğru tasarlanması gerekiyor. Çünkü siteniz firmanızın, markanızın aynasıdır, imajıdır! Olduğundan daha fazlasını da göstermemeli, daha azını da! Bu hassas dengeyi yakalamak ancak profesyonel ekiplerin elde edebildiği bir başarıdır. Bu başarıyı Tekirdağ’da Trakya Web Tasarım ile yakalayın! Sektörünüzün mutlaka analiz edilmesi ve web sitenizin de bu doğrultuda tasarlanması gerekir. İşte bu noktada da devreye yine profesyonellik ve deneyim giriyor. Yani uzman ekiplerimiz bu açıdan da sizi memnun etmeyi başarıyor.

Analiz çalışmamızın ardından web sitenizin tasarımı grafik ve yazılım uzmanlarımız tarafından belirleniyor ve tasarımda her aşama sizinle de paylaşılıyor. Web site tasarımı tamamlandıktan sonra içerik ekiplerimiz tarafından sitenizin içerikleri SEO uyumlu olarak hazırlanıyor. Ardından sunduğumuz SEO hizmetlerimiz ile sitenize ziyaretçi çekmeniz sağlanıyor.

Tüm bu aşamalarda odaklandığımız en temel unsur, firmanızın doğru anlaşılmasıdır. Çünkü web sitenizin doğru tasarlanmış olması, doğru müşterileri size getirir. Müşterileriniz ile markanız arasında bir bağ olması da doğru anlaşılmanız ile mümkün olabilir. Ancak potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve reel müşteriye dönüştürmeniz için web sitenizin en doğru ve en iyi şekilde tasarlanması da yetmiyor. Bu noktada rakiplerinizi geride bırakabilmeniz için SEO hizmetlerinden de faydalanmanız gerekiyor.

SEO ile Ziyaretçi Çekmeniz Neden Önemli?

tekirdag-seo
Türkiye’de e-ticaret hacmi gün geçtikçe artıyor. Paralel olarak online alışverişi tercih edenlerin sayısı da artmaya devam ediyor. Dolayısıyla hizmet verdiğiniz alanda internet kullanıcılarına ulaşmanız çok büyük önem taşıyor. Bu noktada Google sıralaması belirleyici bir etmen! Sıralamada daha üstte yer almanız, web sitenize daha fazla tıklanması anlamına gelir. Ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere duyurarak satış hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak ziyaretçilerinizin sitenizden ne oranda memnun kaldığı da önemli! Çünkü ziyaretçilerinizin memnun kalması, arama motorlarının da sitenizden memnun kalması anlamına geliyor. Bunu sağlamak ise sadece SEO çalışmaları ile mümkün olabilir.

SEO ekiplerimiz sitenizi arama motorlarıyla % 100 uyumlu olacak şekilde optimize ediyor. Bu sayede web siteniz ziyaretçilerinize çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatabiliyor. Bu da beraberinde sitenizin daha fazla indekslenmesini sağlıyor ve sıralamada daha üst noktalarda konumlanabiliyorsunuz. Sadece tek seferlik bir SEO hizmeti almanız dahi ticari açıdan, marka bilinirliği bakımından, internetteki itibarınız ve prestijiniz açısından ciddi kazanımlar sağlar. Her daim vurguladığımız gibi; internette sadece var olmanız yeterli değil. Hızla değişen ve gelişen sanal ağda, asıl hedefimiz markanızı geniş kitlelere ulaştırmaktır.
tikla-ara

KAPAT